Yerli dizi Kördüğüm 2. sezon onayı aldı, haberi Variety duyurdu!

Yerli dizi Kördüğüm 2. sezon onayı aldı, haberi Variety duyurdu!
Fox Türkiye'de yayınlanan Endemol Shine yapımı Kördüğüm ikinci sezonuyla ekran macerasına devam edecek.

Variety'nin haberine göre ortalama 3.2 milyon izleyiciye ulaşan dizi reytinglerdeki başarısını hızla kanıtladı. Dizinin reytingleri Fox Türkiye'nin akşam saatlerindeki izleyici ortalamasını 1 milyon kişiyle aşmayı başarıyor. Reytinglerden memnun olan kanal da dizide devam kararı aldı.

Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği bu yapımda İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy başrolleri paylaşıyor. Genel yönetmenliği Ömer Faruk Sorak’ın imzasını taşıyan Kördüğüm şimdi de MipTV'nin yolunu tutuyor. Dizinin yıldızları 5 Nisan'da Cannes'da gerçekleşecek uluslarası bir etkinliğe katılacak. Burada Kördüğüm'ün özel bir gösterimi de gerçekleştirilecek.

2008 yılından itibaren Türkiye'de faaliyet göstermeye başlayan Endemol Shine adına Gökhan Tatarer konuştu. Tatarer, "Endemol Shine Türkiye son 18 ayda Türkiye'nin en üretken prodüksiyon şirketlerinden biri oldu. Bu son karar da ekibimizin başarısının kanıtlarından biri." şeklinde konuştu. Sözlerine "Başrol oyuncularımız bizle birlikte Cannes'daki MIPTV etkinliğine katılacağı için çok heyecanlıyız. " şeklinde devam etti. Kördüğüm Cannes'da uluslararası alıcılara tanıtılacak.

kaynak: variety.com

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER