TLC gündüz kuşağında artık Türkçe dublajlı!

TLC gündüz kuşağında artık Türkçe dublajlı!
Bugün Discovery Networks, Türkiye’deki önde gelen ulusal eğlence ve yaşam tarzı kanalı TLC’nin gündüz kuşağında Türkçe dublajlı yayın yapacağını duyurdu. 1 Nisan, Cuma gününden itibaren TLC’nin gündüz kuşağı yayını (hafta içi 06:00-20:00 arası ve hafta sonu da 06:00-13:15 saatleri arası) artık Türkçe dublajlı olacak, böylece Pastacılar Kralı- “Cake Boss”, Benim Müthiş Tombul Hayatım- “My Big Fat Fabulous Life” ve Gelinliğe Evet De- “Say Yes to the Dress” gibi popüler programlardan oluşan içerik tüm Türkiye’de çok daha fazla izleyiciye ulaşacak.

Yabancı diziler, belgeseller ve Oprah Winfrey (Türkçe dublajlı olarak yayınlanacak olan İnanç- “Belief”hariç) gibi gerçeğe dayalı yapımlardan oluşan prime-time programları da dahil olmak üzere akışın geri kalanı Türkçe altyazı ile İngilizce yayınlanmaya devam edecek.

Discovery Networks Türkiye Genel Müdürü Sissian Margos: “Geçen sene TLC’yi pazara sunduğumuzdan beri kanalımız, Türkiye’de en iyi uluslararası içerik sağlayan, vazgeçilmez bir ulusal televizyon kanalı olarak kendisini kabul ettirdi. Gündüz kuşağımız da bu süre içerisinde, eşi benzeri olmayan çeşitli içeriği sayesinde yerel izleyicilerimiz arasında popülerliğini kanıtladı. Türkçe dublaj kanalın kapsamını genişletmemizi ve bu sayede eğlenceli içeriğimizi daha fazla seyirciye ulaştırmamızı sağlayacak” dedi.

Muhteşem gelinliklerden daha da muhteşem pastalara, faciayla sonuçlanan randevulardan mucizevi baştan yaratmalara kadar TLC’nin gündüz kuşağı herkes için bir şeyler sunuyor ve ilk defa artık bu programlar Türkçe yayınlanacak. Yalnızca Nisan ayında bile seyirciler, aşkta yüzleri gülmeyen kadın ve erkeklerin aşk hayatlarını, onları en yakından tanıyan kişiler olan ebeveynlerinin eline teslim ettiği yeni ve cesur bir sosyal deney olan Görücü Usulü- “Married by Mom and Dad” (20 Nisan Çarşamba saat 16:55) gibi yeni yaşam tarzı programlarının tadını çıkarabilecekler. Ayrıca, olağandışı sağlık durumu olan 10 bekarın aşkı bulma serüvenini konu alan kalpleri ısıtacak Aşk İçin Fazla mı Çirkin?- “Too Ugly for Love?” (1 Nisan Cuma saat 17:50’de) de Nisan ayında TLC ekranlarında olacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER