Crazy Ex-Girlfriend, FoxLife'ta başlıyor

Crazy Ex-Girlfriend, FoxLife'ta başlıyor
Yeni komedi dizisi Crazy Ex-Girlfriend, dizideki rolüyle Altın Küre’ye layık görülen Rachel Bloom’un eğlenceli halleriyle 6 Nisan Çarşamba günü 20.15’te FoxLife’ta başlıyor.

Bu yıl gerçekleşen Altın Küre Ödülleri’nde dizideki rolüyle, komedi dalında En İyi Kadın Oyuncu ödülünü alan Rachel Bloom, hem Crazy Ex-Girlfriend dizisine hem de kendi hanesine bir ödül ekledi. Hayatında aşkı bulmakta zorluk çeken Rebecca karakterinin komik anıları ve tercihlerini konu alan Crazy Ex-Girlfriend, 6 Nisan Çarşamba gününden itibaren 20.15’te Foxlife’ta olacak.

Harika işi, hafife alınmayacak zekası ve kültürel birikimiyle dört dörtlük bir kadın olan Rebecca, aradığı aşkı bir türlü bulamamıştır. Avukat olarak çalıştığı şirketten uzun zamandır beklediği ve hak ettiği terfiyi alarak mutlu olsa da hayatında hep bir eksiklik hisseden Rebbecca bir anda radikal bir karar alır. Eski sevgilisini sokakta görmesiyle, onun peşinden giden ve her şeyi geride bırakarak California’nın West Covina semtine yerleşen Rebecca’nın komik anıları Crazy Ex-Girlfriend ile ekranlarda.

Yeni dizi Crazy Ex-Girlfriend dizisi ilk sezonuyyla 6 Nisan'dan itibaren çarşamba günleri saat 20.15’te FOXLIFE’ta olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER