The Muppets, Dizimax Comedy'de devam ediyor

The Muppets, Dizimax Comedy'de devam ediyor
Kukla topluluğunun maceraları hızla devam ediyor. Dizi dünyasına hızlı bir giriş yapan The Muppets'ın yepyeni bölümleri 29 Mart'tan itibaren ekrana geliyor.

Belgesel tarzında çekilen yeni bir projeyle televizyona dönen Muppetların hayatından heyecan hiç eksilmiyor. Özellikle Kermit ile Miss Piggy arasında yaşananların büyük merak uyandırdığı dizide diğer karakterler de önemli bir yere sahip. Sezon boyunca Animal'dan Gonzo'ya, Dr. Teeth'ten Ayı Fozzie'ye kadar tüm tanıdık karakterler telaş içinde sağa sola koşturuyor, şov programı sunan Piggy'nin kaprisleriyle uğraşıyor ve birbirinden ünlü konukları ağırlıyor.

Dizide Up Late with Miss Piggy adlı programıyla başarılı bir kariyer yapan güzel domuzumuz, ekibindeki arkadaşlarına kök söktürürken bu işten en zararlı çıkan kişi hiç şüphesiz Kermit oluyor. Kermit bir yandan Denise ile yeni bir ilişkiye yelken açmışken bir yandan da eski aşkı Miss Piggy ile uğraşmak zorunda kalıyor. The Muppets'ın bu ay izleyeceğimiz yeni bölümlerinde de bu konu yeniden Kermit'in karşısına çıkıyor. Çünkü Denise onun halen Piggy'ye karşı bir şeyler hissettiğinden şüpheleniyor. Peki bir Muppet geleneği olan ünlü konuklar kimler olacak? Utkarsh Ambudkar, June Diane Raphael, Keegan-Michael Key, Jordan Peele, Joan Jett ve Ian Ziering şimdilik bildiğimiz isimlerden.

The Muppets, keyif dolu yeni bölümleriyle 29 Mart'tan itibaren hafta içi 19.00'da Dizimax Comedy'de ekrana geliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER