The Musketeers 3.Sezon dünya premiyerini TLC'de yapıyor

The Musketeers 3.Sezon dünya premiyerini TLC'de yapıyor
Dünyaca ünlü The Musketeers dizisinin dünya prömiyeri ilk kez TLC Türkiye ekranlarında yayına girecek. Sevilen dizi, 4 Nisan Pazartesi günü saat 20:35’ten itibaren üçüncü sezonuyla TLC ekranlarında olacak!

17. yüzyılın Paris’inde, Alexandre Dumas’nın efsanevi karakterleri Athos, Porthos, Aramis ve D'Artagnan, kral ve ülke aşkına adaletin peşinde koşuyorlar. “Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için” deyişiyle akıllara kazınan Üç Silahşörler, asla eskimeyecek bir kahramanlık destanıyla ekranlara dönüyor.

The Musketeers 'ın üçüncü sezonunda, Luke Pasqualino (d'Artagnan), Tom Burke (Athos), Howard Charles (Porthos), Santiago Cabrera (Aramis), Hugo Speer (Kaptan Treville), Ryan Gage (Kral Louis), Alexandra Dowling (Kraliçe Anne) ve Tamla Kari (Constance) yer alıyor. Ünlü İngiliz aktör Ruper Everett ise bu sezonda Paris'in yolsuzluğa bulaşmış valisi, Kızıl Muhafızların Başı ve XIII. Louis'in meşru olmayan erkek kardeşi olan Feron Markizi Philippe Achille'yi canlandırıyor. Silahşörler, yoksulluk ve unutulmuşluktan tırnaklarıyla kazıyarak kurtulan tefeci ve azılı suçlu Lucien Grimaud ile çarpışıyor. Her iki adam da monarşiye ve Paris'e kaos ve entrika getiriyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER