Legends of Tomorrow'dan WonderCon'a özel tanıtım geldi

Legends of Tomorrow'dan WonderCon'a özel tanıtım geldi
The CW kanalında ekrana gelen Legends of Tomorrow dizisi için WonderCon katılımcılara özel hazırlanan yeni bir tanıtım paylaşıldı. Bu videoda gelecek bölümlerden heyecan dolu anlar yer aldı.

Oldukça uzun süren bu tanıtımda Jonathan Schaech'in canlandırdığı Jonah Hex'i ilk defa görme fırsatı yakalıyoruz. Ayrıca burada genç Talia Al Ghul, Sara Lance ile dövüşüyor. Çizgi romanlarda bir hayli önemli bir karakter olan Talia'yı The CW kanalındaki çizgi roman uyarlaması dizilerde ilk defa göreceğiz. Bu gelişmeyle birlikte karakteri The Flash ya da Arrow'da görme ihtimalimiz de doğmuş oluyor. Videoda ayrıca genç Dedektif Lance ve minik Sara'yı, tekerlekli sandalyedeki Felicity Smoak'ı görüyoruz. Bunların yanında Jewel Staite yeni bir karakterle diziye dahil olacak. Özellikle Firefly dizisiyle akıllarda yer eden oyuncu Ray Palmer ile bağlantılı olacak.

Legends of Tomorrow, heyecan yaratan bölümleriyle The CW kanalında perşembe günleri ekrana geliyor. Bu bölümler ülkemizde cuma günleri saat 21.00'de Dizimax Sci-Fi kanalında yayınlanıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER