The Catch, 29 Mart'tan itibaren Dizimax Drama'da başlıyor

The Catch, 29 Mart'tan itibaren Dizimax Drama'da başlıyor
Scandal, Grey's Anatomy ve How to Get Away with Murder dizilerinin yapımcısı Shonda Rhimes'dan yepyeni bir dizi geliyor. Dolandırıcılara göz açtırmayan bir özel dedektifin hikayesini konu alan The Catch, 29 Mart'ta ABD ile aynı hafta Dizimax Drama HD'de başlıyor.

Başrollerinde Mireille Enos ve Peter Krause'un yer aldığı dizide Los Angeles'ta özel dedektif olarak çalışan Alice Vaughan'ın başına gelen şok edici deneyimi izliyoruz. Uzmanlık alanı masum insanları kandıran dolandırıcıları yakalayıp adalete teslim etmek olan Alice, mesleki çevresinde 'külyutmaz' olarak bilinen bir kadın. Ne var ki evlenmek üzere olduğu nişanlısı birden ortadan yok oluyor ve Alice bütün banka hesaplarının boşaltıldığını öğreniyor.

Hayatındaki en yakın kişinin hep peşinde koştuğu suçlulardan biri olduğunu anlayan Alice için artık en önemli mesela bu sahtekar nişanlıyı yakalamak oluyor. Dizide Alice'i bir taraftan ekibiyle birlikte yürüttükleri davaları araştırırken bir taraftan da hayatını karartan adamı yakalamaya çalışırken izleyeceğiz.

Dizide The World War Z ve If I Stay filmlerinin yanı sıra The Killing dizisindeki performansıyla hatırladığımız Mireille Enos, dedektif Alice Vaughan'ı canlandırıyıor. Oyunculuk kariyerinde Six Feet Under dizisiyle parlayan ve ardından beş sezon boyunca Parenthood'da izlediğimiz Peter Krause ise Alice'in peşine düştüğü dolandırıcı nişanlıya hayat veriyor. İkiliye eşlik eden oyuncular arasında Alimi Ballar, Rose Rollins ve Sonya Walger gibi isimler yer alıyor.

Hikayesiyle ilgi uyandırmayı başaran The Catch, 29 Mart'tan itibaren salı günleri saat 22.00'de Dizimax Drama ekranlarında olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER