Maniac dizisi Netflix'te ekrana gelecek

Maniac dizisi Netflix'te ekrana gelecek
Geçtiğimiz günlerde Emma Stone ve Jonah Hill'in Maniac isminde bir diziyle bir araya geleceğini duyurmuştuk. Bu dizi projesi sonunda yuvasını buldu.

Yönetmenliğini Cary Fukunaga'nın üstlendiği Maniac için direkt olarak sezon onayı verecek bir mecra aranıyordu. Netflix de diziye 10 bölümlük bir ilk sezon onayı verdi. Böylece yapım için anlaşma sağlanmış oldu. 

Paramount TV ve Anonymous Content ortaklığında ekrana taşınacak olan Maniac aynı isimdeki bir Norveç dizisinden uyarlanıyor. Dizi akıl hastanesine kapatılmış bir adamı merkezine alıyor. Henüz ismi belli olmayan bu karakter hastanedeki hayatından hayal dünyasına kaçarak uzaklaşıyor. Biz de onun maceralarına şahit oluyoruz. Dizinin Amerikan versiyonunda Emma Stone ve Jonah Hill hastanede tedavi gören hastalar olarak karşımıza çıkacak. İkilinin karakterlerine dair detaylı bilgi henüz paylaşılmadı.

Cary Fukunaga son zamanlarda True Detective, Beasts of No Nation gibi yapımlarla izleyici karşısına çıktı. Yönetmenin Netflix'le olan sıkı bağları nedeniyle projenin burada ekrana gelmesi en baştan beri bekleniyordu. Yapılan anlaşmayla birlikte tahminler doğru çıkmış oldu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER