Game of Silence yayın hayatına özel ön gösterimle başlayacak

Game of Silence yayın hayatına özel ön gösterimle başlayacak
Suskunlar dizisinden Amerikan televizyonuna uyarlanan Game of Silence, yayın hayatına The Voice programının arkasından özel bir ön gösterimle başlıyor.

Bilindiği üzere Suskunlar dizisi iki sezon boyunca Show TV'de ekrana gelmişti. Bu yapımda başrolleri Murat Yıldırım, Sarp Akkaya, Güven Murat Akpınar, Aslı Enver, Berk Hakman gibi isimler paylaşmıştı. Şimdi bu hikaye Sony ve TİMS ortak yapımcılığında NBC televizyonunda izleyicilerle buluşacak. 

Game of Silence dizisinde Michael Raymond-James, Claire van der Boom, David Lyons, Larenz Tate, Bre Blair, Conor O'Farrell ve Deidrie Henry gibi oyuncular rol alıyor. Amerikan televizyonuna uyarlanan ilk Türk hikayesi olan dizi başarılı bir avukatın hatırlamak istemediği geçmişiyle yüzleşmesiyle başlıyor. Her şeyi geride bıraktığına inanan, kendine yeni bir hayat kuran ve avukatlıkta başarılı bir şekilde ilerleyen Jackson, birlikte hapse girdiği çocukluk arkadaşlarından haber alıyor. O gün, kurduğu hayatın pek de kalıcı olmayacağını anlıyor.

Game of Silence aslen ilk bölümüyle 7 Nisan'da ekrana gelecekti. Ancak NBC yayın programında ufak bir değişikliğe gitti. Dizinin daha fazla izleyiciyle buluşması için 12 Nisan'da reyting rekortmeni The Voice arkasında yayınlanmasına karar verdi. Bu karar sadece pilot bölüm için geçerli olacak. Bu ilk bölüm 14 Nisan Perşembe tekrar seyirci karşısına çıkacak. Bunun ardından yeni bölümler perşembe günleri ekrana gelmeye devam edecek.

NBC şimdiye kadar The Voice yarışmasını Blindspot ve Chicago Med gibi dizilerin daha geniş izleyici kitlesine ulaşması için defalarca kullandı. Game of Silence da benzer bir şekilde seyirciyle buluşacak. Bakalım bu karar reytinglerde başarı getirecek mi?


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER