Jeremy Renner, Hawkeye dizisi istiyor

Jeremy Renner, Hawkeye dizisi istiyor
Marvel hem sinemada hem de televizyonda başarısına başarı katmaya devam ediyor. Daredevil, Jessica Jones, Iron Fist ve Luke Cage gibi kısmen daha az dikkat çekici karakterler Netflix'teki dizileriyle yola devam ediyor. Peki ya Avengers ekibinden karakterler için de benzeri mümkün mü?

Avengers filmlerinde rol alan ve Hawkeye karakterini canlandıran Jeremy Renner geçtiğimiz günlerde Silicon Valley Comic Con'a katıldı. Burada kendisine Hawkeye dizisine dair görüşleri soruldu. Renner, "Netflix modelinin harika olduğunu düşünüyorum. Eğer karakterin arka planını keşfedeceksek belki bu şekilde olabilir. Bunlar benim kontrolüm dışında kalan şeyler ancak böyle bir fikre açığım. Yakın zamanda [Age of Ultron'da] karakterimi daha yakından tanıdığım için oldukça mutluyum. Netflix modeli karakterlere dair dramatik gelişmelerin yaşandığı nokta. Bu yüzden böyle bir fikre açığım ancak dediğim gibi bu kararlar benim kontrolümde değil." sözleriyle cevap verdi.

Panelin ilerleyen aşamalarında Black Widow ile ortak bir film konusunda düşünceleri de gündeme geldi. Renner böyle bir projede yer almak isteyeceğini de dile getirdi. 

Maalesef şimdilik ne dizi ne de filme dair resmi bir gelişme bulunmuyor. Ancak gelecekte her türlü ihtimal mümkün görünüyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER