Fear The Walking Dead ile The Walking Dead ortak bölümleri mümkün mü?

Fear The Walking Dead ile The Walking Dead ortak bölümleri mümkün mü?
The Walking Dead, Amerikan televizyonunun en fazla ilgi gören işlerinden biri olmaya devam ediyor. Reytinglerde de büyük başarı elde eden diziye bir spin-off geleceği açıklandığında izleyiciler oldukça heyecanlanmıştı. Fear The Walking Dead'de hikaye biraz daha geriden başladı. Buna rağmen hayranlar daha en başından beri iki yapımın bir araya gelme ihtimalini merak ediyor.

Fear The Walking Dead ekibi geçtiğimiz günlerde Paley Fest'e katıldı. Merak edilen sorular arasında The Walking Dead ile ortak bölüm ihtimali de yer alıyordu. Buna dizinin yapımcılarından Dave Erickson cevap verdi. Erickson, Fear The Walking Dead'in hikayeye daha geriden başladığını, o yüzden zamanların uyuşmadığını söyledi. Bunun yanında şehirlerin arasında büyük bir mesafe olduğunu ve dolayısıyla karakterleri bir araya getirmenin oldukça zor olacağını da dile getirdi. 

Kısacası şimdilik bu iki yapım arasında ortak bir bölüm ihtimal dahilinde görünmüyor. Fakat hayranlar sevdikleri kahramanların aynı hikayede bir araya gelmesi konusunda gayet istekli. Bu da gelecekte her şeyin mümkün olduğu anlamına geliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER