No Tomorrow dizisinin başrolü belli oldu: Joshua Sasse

No Tomorrow dizisinin başrolü belli oldu: Joshua Sasse
Galavant dizisiyle tanınan Joshua Sasse yeni projesini buldu. Sasse'yi The CW kanalında ekrana gelecek olan No Tomorrow'da başrolde göreceğiz.

No Tomorrow, Latin Amerika kökenli How To Enjoy The End Of The World dizisine dayanıyor. 2013 yılında Uluslararası Emmy Ödülleri'ne aday gösterilen dizi şimdi Amerikan televizyonuna uyarlanıyor. Projeyi Jane The Virgin'in yapımcısı Ben Silverman ekrana taşıyor. Dizide ana karakterimiz kalite kontrol denetçisi, risk almaktan kaçınan Sarah oluyor. Bu kadın özgür ruhlu ve maceracı bir adam olan Xavier'e aşık oluyor. Xavier, Dünya'nın sonunun geldiğine inanıyor. Böylece ikili ölmeden önce yapmak istediklerinden oluşan bir listeyi tamamlamaya çalışıyor. Onların keyifli maceraları da böyle başlıyor.  Sasse bu sefer karşımıza Xavier rolüyle çıkmaya hazırlanıyor. 

Joshua Sasse son iki sezondur ABC'nin reytinglerde zorlanan dizisi Galavant'ta rol alıyordu. Farklı tarzıyla dikkat çeken bu dizinin üçüncü sezonla ekrana dönmesi beklenmiyor ancak resmen duyurulmuş bir iptal kararı da bulunmuyor.

Şimdilik No Tomorrow dizisinin ne zaman ekrana geleceği belli değil. Diziye dair yeni detaylar açıklandıkça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER