Fear The Walking Dead için yeni 2. sezon tanıtımları geldi

Fear The Walking Dead için yeni 2. sezon tanıtımları geldi
AMC kanalının ilgi gören yapımlarından Fear the Walking Dead nisan ayında ekranlara dönecek. Gelecek bölümlere kısa bir zaman kala diziden yeni bir sürü tanıtım paylaşıldı.

Bildiğiniz üzere dizi yayın hayatına The Walking Dead'in kardeş dizisi olarak başladı. Fear the Walking Dead'de zombi salgını sırasında Los Angeles şehrinde yaşananlar konu ediliyor. Olayları iki ailenin üzerinden yeniden izleme şansı yakalıyoruz. İlk sezonuyla ilgi çekmeyi başaran yapımda Kim Dickens, Cliff Curtis, Frank Dillane, Alycia Debnam-Carey, Mercedes Mason, Lorenzo James Henrie, Rubén Blades ve Colman Domingo gibi isimler rol alıyor.

Yeni bölümleri merakla beklenen Fear the Walking Dead için yeni bir grup tanıtım paylaşıldı. Bunlardan en uzun olanında karakterleri denizde sıkıntı yaşarken görüyoruz. İlk sezonun ardından gelecek bölümlerde hikayedebolca zombi yer alacak gibi görünüyor. Uzun olan tanıtımda yer alan "Eğer bu Dünya'nın sonuysa zaten her şey bitti." sözleri özellikle dikkat çekiyor.

Dave Erickson ve Robert Kirkman'ın yarattığı Fear the Walking Dead'in ikinci sezonu 10 Nisan'dan itibaren AMC'de ekrana gelecek. Paylaşılan tanıtımları aşağıda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER