The Night Manager'ın 2. sezonu olabilir

The Night Manager'ın 2. sezonu olabilir
BBC'de ekrana gelen The Night Manager yüksek reytingleriyle hem yapımcıları hem de kanalı memnun etti. Durum böyle olunca mini dizinin ikinci sezonla devam etme ihtimali doğdu.

John le Carré'nin aynı isimli kitabından uyarlanan dizide hikaye Jonathan Pine ismindeki eski bir askerin etrafında dönüyor. Otellerde gece müdürlüğü yapan Jonathan, Sophie isminde bir kadının silah kaçakçılığı sebebiyle ölümüne şahit oluyor. Bu olaydan sonra silah işlerinin arkasındaki adam olan Richard Onslow Roper'un peşine düşüyor. Bunun için de operasyona sızıp, Roper'ın güvenini kazanması gerekiyor.

Bu ilgi çekici yapımda Tom Hiddleston ve Hugh Laurie başrolleri paylaşıyor. İkiliye Olivia Colman, Elizabeth Debicki, Tom Hollander, Michael Nardone, David Avery, Amir El-Masry ve Nasser Memarzia gibi isimler eşlik ediyor.

The Night Manager, İngiltere'de pazar akşamları 8 milyon izleyiciyi ekrana çekmeyi başardı. Dizi yoğun ilgi görünce BBC daha fazla bölüm isteğinde bulundu. Şimdilik dizinin devam edip etmeyeceğine dair bir kesinlik söz konusu değil. Ancak izlenme oranları böyle yüksek gelmeye devam ederse, ikinci sezon için anlaşma sağlanacak gibi görünüyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER