Nursel'in Mutfağı, en çok konuşulan program oldu!

Nursel'in Mutfağı, en çok konuşulan program oldu!
Ekranların en çok izlenen yemek programları arasında yer alan “Nursel’in Mutfağı” en fazla konuşulan yemek programı olarak bu alanda liderliği kimselere kaptırmadı. 

Medya Takip Ajansı Interpress’in yaptığı araştırmaya göre, Nursel Ergin’in sunduğu “Nursel’in Mutfağı” hakkında çıkan 57 haberle geçtiğimiz ayda zirvede yer alırken, “Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu” isimli yemek programının da Şubat ayında 30 haberle gündeme geldiği belirlendi.  

TV kanallarının yayınladığı programların yazılı basında çıkan haberlerini kapsayan Interpress’in araştırmasına göre, öne çıkan 14 yemek programının yazılı basında toplam 155 haberle yer aldığı saptanırken, Şubat ayında yazılı basında çıkan haberler içinde üçüncü sırada “Lokman Bizim Şehirde” adlı yemek programı hakkında ise 16 haber çıktığı belirlendi. Haberlerde dikkat çeken diğer yemek programlarının ise sırasıyla “Bizden Lezzetler”, “Ardanın Mutfağı”, “Tadı Damağımda”, “Lezzet Haritası”, “Pastane”, “Sokak Lezzetleri” ve “Bizim Lezzetlerimiz”  olduğu tespit edildi.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER