Vahşi Yaşam Pazarları, Animal Planet'te başlıyor

Vahşi Yaşam Pazarları, Animal Planet'te başlıyor

Animal Planet yeni program Vahşi Yaşam Pazarları ile 6 Mart'tan itibaren her pazar, 12:30 - 17:45  saatleri arasında izleyicileri, efsanevi Himalaya Dağlarından aşağı Ganj nehrine kadar ve Kuzeydoğunun kayıp dünyası boyunca 'El Değmemiş Hindistan'nde egzotik bir yolculuğa çıkarıyor.

Bu bölgenin muhteşem vahşi yaşamını, gizli bölgelerini ve efsanevi topraklarını keşfedin. 'Mutantlar Gezegeni' ile evrimin sihrinin dünyanın en ayrıksı hayvanlarından bazılarını şekillendirdiği tuhaf dünyalara gideceksiniz. 'Kuzeyin Issızlığında'nda Kuzey Kutbu'nun dört olağanüstü alanı incelenerek, bu inanılmaz yaşam alanlarında sağkalıma dair benzersiz bir iç görü kazandırılıyor.

Bilinen son Tazmanya Kaplanı ya da Thylacine 1936'da Hobart Hayvanat Bahçesi'nde hayatını kaybetti ve bu türün soyunun tükendiği 50 yıl önce ilan edildi. Ne var ki, o zamandan bu yana dört bin hayvanın tespit edildiği bildirildi; bunun sonucunda binlerce bilim insanı, araştırmacı ve hevesli Tazmanya'nın ücra köşelerine giderek 'Tazmanya Kaplanı Avı'na katıldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER