Oya Doğan’ın ilk romanı Boşan da Gel, çıkıyor!

Oya Doğan’ın ilk romanı Boşan da Gel, çıkıyor!
Televizyon eleştirmeni, gazeteci Oya Doğan’ın Sayfa6 Yayınları’ndan çıkan ilk romanı Boşan da Gel, 8 Mart’ta okuyucuyla buluşuyor. 30’lu yaşlarının başında hayatının aşkından boşanan Lara’nın vedasını ve kendini arama sürecini anlatan kitap, okuyucuyu kusursuzluğu keşfetmeye davet ediyor.

En mutlu gününde hayatının erkeğiyle nikâh masasına doğru ilerlerken dünyanın en şanslı kadını olduğunu düşünen Lara, yaşadığı bu rüyanın 2,5 yıl sonra kâbusa dönüşeceğini nereden bilebilirdi! Yoksa ilişkilerinin en başından beri kocası olmasını istediği Ege’nin “doğru erkek” olmadığını içten içe biliyor muydu?

Hoşça kal gençliğim, umudum ve hapishanem
10 yıl birlikte olduğu adamı terk ettikten sonra tüm hayatı bir anda değişen reklamcı Lara, bir yandan asılan erkekler, kıskanç arkadaşlar, işgüzar patronlar, içindeki kadınlarla savaşırken, diğer taraftan hem muhteşem aşka ulaşmaya hem de boşanma travmasını atlatmaya çalışıyor. Ve en büyük aşkının ardından “Hoşçakal gençliğim, aşkım, umudum ve hapishanem...” diyor.

8 Mart’ta raflarda
Boşan da Gel-“Kusursuzluğu Keşfet”, genç yaşta boşanan güzel, kariyerinde başarılı bir kadının geçirdiği ruhsal değişimin sonunda aslında yaşadığı hayatın onu mutlu etmediğini fark etmesini, “gerçek” Lara’yı bulmasını mizahi bir dille anlatıyor. Sayfa 6Kitabevi’nden çıkacak olan Boşan da Gel, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde raflarda!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER