Doctor Foster dizisi TLC'de başlıyor

Doctor Foster dizisi TLC'de başlıyor
İş hayatında ve yaşadığı kasabada saygı duyulan yetenekli ve güvenilir bir aile doktoru, evinde ise sevgi dolu bir anne olan Gemma Foster'ın hayatı altüst olmak üzere! Kocasının kendisini aldattığından şüphelenen Gemma, gerçeği öğrenmekte kararlı. Fakat bunun için daha fazla sır ve ihanetle yüzleşmeyi göze alması gerekiyor.

Hayatının kontrolünü bir anda kaybeden akıllı ve güçlü bir kadının, gerçeği öğrenmek için ne kadar ileri gidebileceğini konu alan bu sürükleyici psikolojik drama, bir anda kendini hem özel hem de profesyonel hayatında büyük bir mücadelenin içerisinde bulan güçlü ve zeki bir kadının hikayesini anlatıyor.

Bu araştırma hem kendisinin hem de ailesinin ve hastalarının hayatını kaosa sürüklerken, Dr. Foster kendini asla hayal bile edemeyeceği şeyleri yaparken bulacak. Peki, kontrolü tekrar ele almaya çalışırken, sevdiği her şeyi mi kaybedecek?

Suranne Jones, Bertie Carvel, Tom Taylor, Thusitha Jayasundera, Martha Howe-Douglas gibi isimlerin rol aldığı Doctor Foster, 4 Mart Cuma günü saat 21.30’da TLC ekranlarında başlıyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER