Yeni dizi Oyunbozan geliyor: İntikam, aşk ve gerilim...

Yeni dizi Oyunbozan geliyor: İntikam, aşk ve gerilim...
Aka Yapım, Ali Gündoğdu ve Asena Bülbüloğlu'nun yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Emre Kabakuşak'ın yaptığı, senaryosunu Altuğ Kücük ve Ümit Saat 'in yazdığı Oyunbozan dizisi çekimlere başladı. Show Tv'de yayınlanacak dizinin oldukça güçlü bir kadrosu bulunmakta. Barış Kılıç, Tuvana Türkay, Serhat Tutumluer, Gülçin Santırcıoğlu ve Kenan Bal'ın başrolleri paylaştığı dizide Serdar Orçin, Ceren Erginson, İlayda Akdoğan, Ozan Dolunay da yer alıyor.

Dizi çok yakında Show Tv'de!
Oyunbozan'ın konusu şöyle: Bir yanda yıllardır büyük bir nefretle öç almak için bekleyen doktor Emre, diğer yanda sevdiği insanlarla hayat tarafından sınanan Ece... Oyunbozan, Emre ve Ece’nin imkansız görününen hikayesini anlatır. Yıllar önce yaşadığı kaybın sorumlusu olarak medya imparatoru Mahir Yamaner’i gören Emre, Yamaner ailesine karşı akıl almaz oyunlar içine girecek; her türlü yolu mübah sayacağı bu yolculuğa Ece’yi de dahil edecektir.

Anne ve babası yıllar önce ölen Ece, kardeşiyle birlikte teyzesinin evinde yaşar. Psikoloji mezunu olan Ece’nin tek amacı bir hastanede iş bulup kardeşi Ada’yla birlikte sade bir yaşam sürmekdir. Ancak işler istediği gibi gitmeyecek; alacağı haberle derinden sarsılacaktır. Kardeşi Ada, ölümcül bir hastalığın pençesindedir ve küçük kızın yaşaması için tek çıkış yolu Emre’dir. Bürokrasi ve cemiyet hayatındaki önemli isimlerden oluşturdukları  santaj dosyaları sayesinde gücü ellerinde tutan Yamaner ailesi bu defa Emre’nin kusursuz görünen planı ile karşılaşacaklar.

Emre, Ada’nın hayatta kalması için Ece’yi şoke eden bir teklif sunar. Köşeye sıkışan Ece önce reddetse de kardeşini ölümden kurtarmak için çaresizce bu teklifi kabul edecektir. Ece ummadığı bir serüvenin içinde, Yamanerlerin yalısında gözlerini açacak. Emre Ece’yi, Yamanerlerin yalısına kendi elleriyle gönderecek ancak zamanla aşık olacağı Ece’yi aslında bir engerek yuvasına hapsettiğini anlaması çok da uzun sürmeyecektir. Aşkı da nefreti de tadacak olan Ece, önüne çıkan oyunları bir bir bozmak için elinden geleni yapacaktır.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER