Dwayne Johnson ve Kevin Hart, MTV Film Ödüllerini sunacak

Dwayne Johnson ve Kevin Hart, MTV Film Ödüllerini sunacak
Gişe rekorları kıran megastarlar Dwayne Johnson ve Kevin Hart ‘Mtv Film Ödülleri’ nin 25.yıldönümü için güçlerini birleştirecek. Johnson ve Hart’ın hayranları; canlı yayınlanacak etkinlikte, aynı anda farklı platformlardan sunucularla birebir iletişime geçerek bir ilke imza atacaklar.

Beklenen aksiyon komedisi ‘Central Intelligence’ın yıldızları Dwayne Johnson ve Kevin Hart, yayınladıkları bir video ile ‘2016 MTV Film Ödülleri’ törenine ev sahipliği yapacaklarını açıkladı. 9 Nisan’da Kaliforniya’daki Warner Bros stüdyolarında çekilecek olan şov, 10 Nisan Pazar günü 16:00’da yayınlanacak. Film çekiminin büyüsünü tam anlamıyla yaşatabilmek adına gecenin çekiminde, MTV bir ilke daha imza atacak: Şov, yine geceye uygun bir ortamda ancak bu sefer tamamen açık alanda çekilecek.

Dwayne Johnson geceyle ilgili, ‘Dünyanın en komik insanlarından biri olmasının yanı sıra, sık sık ikizim sanılan Kevin Hart ile böyle bir geceye ev sahipliği yapmak benim için bir onurdur. Biz hayranlarımız için yaşıyoruz ve bu geceyi onlar için unutulmaz yapacağız’ yorumunu yaparken, Kevin Hart ise, ‘Dwayne ile şovun 25.yılı için mükemmel bir ikili olduk. Bu iş tarihe geçecek!’ dedi.

Yönetici ve yapımcı Casey Patterson, modern dünyanın yıldızları olduğuna inandığı Dwayne Johnson ve Kevin Hart hakkındaki düşüncelerini; ‘Dünyanın en büyük iki gösteri sanatçısı olmalarında hayranlarının payı büyük. Hayranlarıyla doğrudan ve özel bir ilişkileri var. “MTV Film Ödülleri”nin 25. yıldönümüne komedinin yanında bolca aksiyonda getireceklerine eminim ki bu beni heyecanlandırırken açıkçası biraz da ürkütüyor. Çifte bela kapıda!’diyerek dile getirdi.

“2016 MTV Film Ödülleri”; Facebook Live, YouTube, Periscope, Meerkat ve YouNow üzerinden ilk kez canlı olarak yayınlanacak. Ödül törenini izleyecek olan seyirciler, #movieawards etiketi ile atacakları yorum ve tweetler ile Johnson ve Hart’a anlık olarak iletişim kurabilecekler. ‘2016 MTV Film Ödülleri’nin bu seneki sponsorları Toyota ve Taco Bello. Gecede performans sergileyecek sanatçılar ve sunucular ise ileri bir tarihte açıklanacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER