Daredevil'ın 2. sezonu için hareketli posterler paylaşıldı

Daredevil'ın 2. sezonu için hareketli posterler paylaşıldı
Netflix'in sevilen orijinal dizilerinden Daredevil, ikinci sezonuyla ekrana dönmeye hazırlanıyor. Yeni bölümlerin yaklaşmasıyla tanıtım çalışmaları da hızlanıyor.

Bilindiği üzere Daredevil, Marvel'in çizgi romanlarından televizyona taşındı. Ana kahramanımız Matt Murdock, gözlerine dökülen kimyasal maddeler nedeniyle çocukluğundan beri göremiyor. Ancak bu kimyasal madde ona aynı zamanda yüksek bir algı kabiliyeti kazandırıyor. Avukat olan Matt, gündüzleri hukuki yolları kullanacak geceleri de sokakta kötü adamların peşine düşerek adaleti sağlamaya çalışıyor. 

Paylaşılan yeni hareketli posterlerdeyse Matt'in yakın arkadaşları Karen ve Foggy'yi görüyoruz. Deborah Ann Woll'un canlandırdığı Karen, yanında bir kuru kafayla birlikte çalışıyor. Bu hareketli posterin altında "Sınırlar bulanıklaşacak" sözleri yer alıyor. Foggy ise karanlık bir sokakta tek başına görünüyor. Onun içinse "Arkadaşlıklar test edilecek" sözünün seçildiğini görüyoruz.

Daredevil 13 bölümden oluşan ikinci sezonuyla 18 Mart‘ta ekrana geri dönecek. Paylaşılan hareketli posterleri aşağıda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER