Birdman, Moviemax Oscars'ta ekrana geliyor

Birdman, Moviemax Oscars'ta ekrana geliyor
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance) filmi Digiturk'un Oscar maratonu kapsamında Moviemax Oscars kanalında izleyicilerle buluşuyor.

2014 yılında gösterime giren filmin yönetmen koltuğunda Alejandro González Iñárritu oturuyor. Birdman'in başrolünde Michael Keaton'ı görüyoruz. Ona  Zach Galifianakis, Edward Norton, Andrea Riseborough, Amy Ryan, Emma Stone ve Naomi Watts gibi isimler eşlik ediyor.

Riggan Thomson, eskiden Birdman isminde bir kahramana hayat veren ancak kariyeri giderek solmaya başlamış bir oyuncu. Sahalara yeniden dönmek isteyen Riggan yeni bir oyunda yazar, yönetmen ve oyuncu olarak çalışıyor. Etrafındakilerin sıkıntıları, kendi şahsi sorunları, şöhreti geri kazanmak için aşılması gereken yollar... Tüm bunların yanında bir de Birdman karakterinin etkisinden kurtulmaya çabalıyor.

Birdman, 2015 yılında 88. Oscar Ödülleri'nde tam dokuz adaylık elde etmeyi başardı. Bunların içinde En İyi Film, En İyi Yönetmen, En İyi Orijinal Senaryo ve En İyi Sinematografi kategorilerinin kazananı oldu. 

Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance) filmi 22 Şubat'tan itibaren Moviemax Oscars kanalında olacak. Filmin gösterim tarihleri şöyle:

22 Şubat 2016 Pazartesi - 22:15
23 Şubat 2016 Salı - 07:25
28 Şubat 2016 Pazar - 17:50


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER