“Büyük Balık Avı” BBC Earth’te başlıyor

“Büyük Balık Avı” BBC Earth’te başlıyor

BBC Earth, sekiz usta balıkçının izinde, dünyanın en egzotik noktalarında geçen nefes kesici bir rekabeti ekranlara taşıyacak.

Yayınladığı belgesellerle büyük beğeni toplayan BBC Earth, izleyicilerini televizyon tarihinin en heyecan verici serilerinden biriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

İlk bölümü 23 Şubat günü saat 23.00’te yayınlanacak olan “Büyük Balık Avı” adlı seri, maceracı kişiliğiyle tanınan Ben Fogle’nin sunuculuğuyla ekranlara gelecek. BBC’nin dünyaca ünlü Doğa Tarihi Birimi’nin imzasını taşıyan seride, sekiz deneyimli balık avı tutkunu birbirleriyle yarışacak.

ETKİLEYİCİ REKABET, MÜTHİŞ GÖRSELLİK

Yolculukları boyunca Laos, Zambiya, Kosta Rika ve İzlanda gibi su altı zenginlikleri ve doğal güzellikleriyle dikkat çeken noktaları ziyaret edecek olan avcılar, bu ülkelerin yerlileriyle de buluşacak ve onlardan öğrendikleri avlanma tekniklerini birbirlerine karşı avantaj sağlamak için kullanacak. Usta balıkçı Matt Hayes’in de eşlik edeceği ekibin mücadelesi, büyük rekabetin yanı sıra muhteşem görselliğiyle de izleyicilere keyifli vakit geçirtecek.

BBC Earth, Türkiye’de TTNET’in IPTV platformu Tivibu üzerinden Türkçe yayın yapıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER