Wild, Moviemax Oscars'ta izleyiciyle buluşuyor

Wild, Moviemax Oscars'ta izleyiciyle buluşuyor
Wild ya da Türkçe ismiyle Yaban, Digiturk'un Oscar maratonu kapsamında Moviemax Oscars kanalında ekrana geliyor.

Yönetmen koltuğunda Jean-Marc Vallée'nin yer aldığı filmin senaryosunu Nick Hornby kaleme aldı. Wild, Cheryl Strayed'nin 2012 yılında çıkan  Wild: From Lost to Found on the Pacific Crest Trail kitabına dayanıyor. Başrolde Reese Witherspoon yer alıyor. Ona Laura Dern, Thomas Sadoski, Cliff DeYoung, Keene McRae, Michiel Huisman, W. Earl Brown gibi oyuncular eşlik ediyor.

Annesini kaybeden ve evliliği kötü bir şekilde son bulan Cheryl, giderek kendini kötü bir ilerleyişe sürüklediğini fark ediyor. Bu gidişe son vermek ve hayatını toparlamak için radikal bir karar alıyor. Çantasını toplayıp ülkenin en zorlu rotalarından birinde yürüyerek seyahate çıkıyor. 

Bu başarılı yapım 2015 yılında En İyi Kadın Oyuncu ve En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu kategorilerinde Oscar adaylığı elde etmeyi başardı. Bu ödüllerden hiçbirini kazanamasa da senenin en başarılı işlerinden biri oldu.

Reese Witherspoon'un alışılandan farklı bir rolle karşımıza çıktığı Wild (Yaban), 15 Şubat'tan itibaren Moviemax Oscars kanalında olacak. Filmin gösterim tarihleri şöyle:

15 Şubat 2016 Pazartesi - 20:00
16 Şubat 2016 Salı - 05:35


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER