Shaun the Sheep Movie, Moviemax Oscars'ta yayınlanıyor

Shaun the Sheep Movie, Moviemax Oscars'ta yayınlanıyor
Shaun the Sheep Movie ya da Türkçesiyle Kuzular Firarda, Digiturk'un Oscar maratonu kapsamında Moviemax Oscars kanalında izleyicilerle buluşuyor.

2015 yılında vizyona giren Shaun the Sheep Movie, Nick Park'ın yarattığı televizyon serisine dayanıyor. Filmin yönetmenliğini Mark Burton ve Richard Starzak birlikte üstleniyor. Bu yıl En İyi Animasyon Film kategorisinde aday olan yapımda Justin Fletcher, John Sparkes, Omid Djalili, Richard Webber, Kate Harbour, Tim Hands, Andy Nyman ve Sean Connolly gibi isimler seslendirmen olarak yer alıyor.

Yaramaz bir kuzu olan Shaun, Mossy Bottom Çiftliği'ndeki rutin hayatından biraz uzaklaşmak istiyor. Günü birlik bir macera yaşamaya karar veriyor. Çiftçiyi kandırmayı başarıyor ancak sorunlar da tam bu noktada başlıyor. Çiftçi, karavan derken kendisini büyük şehirde buluyor. Herkesi sağ salim çiftliğe döndürme işi Shaun'a kalıyor.

Bu keyifli yapım Toronto Film Critics Association Awards'ta En İyi Animasyon Film seçildi. Bu yıl da 88. Oscar Ödülleri'nde Inside Out gibi sağlam rakiplere karşı mücadele verecek.

Shaun the Sheep Movie (Kuzular Firarda), 13 Şubat'tan itibaren Moviemax Oscars kanalında olacak. Filmin gösterim tarihleri şöyle:

13 Şubat 2016 Cumartesi - 20:00
14 Şubat 2016 Pazar - 05:00
18 Şubat 2016 Perşembe - 06:10
18 Şubat 2016 Perşembe - 16:30
28 Şubat 2016 Pazar - 08:15


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER