Ağaçtan Kedi Kurtarma, Animal Planet'te başlıyor

Ağaçtan Kedi Kurtarma, Animal Planet'te başlıyor

10 Şubat Çarşamba günü saat 21:30’dan itibaren Animal Planet ekranlarında başlayacak olan yepyeni dizi Ağaçtan Kedi Kurtarma, becerikli ağaç tırmanıcıları Shaun Sears ve Tom Otto’nun, Washington Eyaleti’nin batısındaki dev ağaçlarda sıkışan, mahsur kalan kedileri onları sahiplerine kavuşturmak için gerçekleştirdikleri riskli kurtarma operasyonlarını ekrana getiriyor. 

Ağaç uzmanları ve kayınbiraderler olan ikili, ağaçta mahsur kalmış çaresiz kedileri kurtarmak için son derece tehlikeli uzun ağaçlara tırmanan ve yüksek beceri gerektiren iki kişilik bir operasyon olan Canopy Cat Rescue’yu oluşturuyorlar. Günün her saatinde, gözdeleri olan ev hayvanının ağaca tırmanırken kovalandığını ya da korkutulduğunu keşfeden endişeli ev hayvanı sahiplerinden çağrılar geliyor. İşte bu noktada Shaun ve Tom eyleme geçiyorlar. En iyi alet edavatla donanmış olarak, vızıldayan arı kovanları, ölü dallar ve öngörülemez hava koşulları gibi tehlikelerle boğuşurken, yerden 38 metre veya daha yukarıda mahsur kalmış kedilere ulaşmaya çalışıyorlar

Bu maceralar Ağaçtan Kedi Kurtarma ile 10 Şubat'tan itibaren çarşamba günleri saat 21.30'da Animal Planet'te ekrana geliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER