Schitt's Creek 2. sezonuyla TLC'de devam ediyor

Schitt's Creek 2. sezonuyla TLC'de devam ediyor

15 Aralık Salı günü saat 20:35’de ikinci sezonuyla TLC kanalında ekranlarında olacak Schitt's Creek’te, zengin bir çift (video mağazası patronu Johnny ve pembe dizi yıldızı eşi Moira) kendilerini birden tamamen parasız buluyor.

Ellerinde kalan tek varlıkları yıllar önce şaka olarak aldıkları küçük bir kasaba olan Schitt's Creek'tir; bir zamanlar zengin olan bu çift alıştıkları hayatı bırakmak zorunda kalır. Kanada taşrasındaki, diziye adını veren, basmakalıp yoksul beyazlar, canı sıkılan y kuşağı üyeleri veya umutlu (bazen korkutucu derecede), iyimser kasabalılarla dolu bu ıssız kasabada, Johnny ve Moira Rose ve iki şımarık çocukları lüks içindeki hayatlarını geride bırakarak yeni yoksulluklarına balıklamasına dalarlar. Bu şen şakrak, ancak şaşırtıcı biçimde samimi komedide, aile olarak bir araya gelmeyi ve varlıklarını sürdürmeyi başaracaklar mı?

Rose ailesinin sıradan hayata ayak uydurma çabası ikinci sezon bölümleriyle devam ediyor. Schitt's Creek, salı günleri saat 20.35'te TLC'de ekrana geliyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER