Alperen Duymaz, Acı Aşk'ta "Büyümsün" ile Esmaray'a selam çakıyor!

Alperen Duymaz, Acı Aşk'ta
Yapımını TMC, yapımcılığını Erol AVCI’nın üstlendiği, senaryosunu Sema Ali Erol, Figen Şakacı ve Mahir Erol’un kaleme aldığı, müziklerini Kıraç’ın yaptığı; Acı Aşk'ın bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde, Alperen Duymaz'ın "Büyümsün" şarkısını gitarıyla yorumladığı sahne, izleyenleri büyüleyecek.

Acı Aşk'ın yayınlandığı gün itibariyle, Ali karakteriyle dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu Alperen Duymaz, bu kez de söylediği şarkı ve gitar performansıyla dikkat çekecek. Sezgi Sena Akay'ın canlandırdığı Melek karakterine evlenme teklifi eden Ali, bu kez eline gitarı alıyor ve Esmeray'ın beğenilen şarkısı "Büyümsün" le izleyenleri büyülemeye hazırlanıyor.

BURAK YAMANTÜRK DE ACI AŞK'TA
Başrollerinde Seçin Özdemir, Selin Şekerci, Sezgi Sena Akay, Alperen Duymaz, Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur ve Erkan Can,’ın da kadrosunda bulunduğu ,Mutlu Güney, Sırma Gülen, Tolga Mendi, Nazan Diper, Çağla Özavcı, Umur Yiğit Vanlı'nın bulunduğu son olarak deneyimli oyuncu Asuman Dabak'ın da kadrosuna dahil olduğu Acı Aşk'ın bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde, başarılı oyuncu Burak Yamantürk de Mehmet karakteriyle diziye dahil oluyor.

Acı Aşk, her pazar saat 20.00'de Show TV'de...

İşte o sahne!

BUNLARI DA SEVERSİN

DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 20
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 19
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 18
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 17
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 16
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 16
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 15
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 15
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER