Shades of Blue, 2. sezon onayı aldı

Shades of Blue, 2. sezon onayı aldı
Başrolünde Jennifer Lopez'in yer aldığı Shades of Blue, ikinci sezonla yola devam edecek.

NBC, bu yıl ekrana gelmeye başlayan diziye yeni bir sezon onayı verdiğini duyurdu. Bu ilgi gören yapımda New York Polis Departmanı'nında yaşanan olayları ekrana taşınıyor. Ana karakterimiz kızını tek başına büyüten Harlee Santos. Bu kadın polis, teğmen Matt Wozniak yönetimindeki polis departmanında birbirine son derece bağlı bir ekibin üyesi olarak çalışıyor. Wozniak'ın kendi bölgesinde asayişi sağlayış biçiminden memnun olmayan içişleri duruma el atmaya karar veriyor. FBI yetkilileri Harlee'yi tuzağa düşürerek sorguya alıyor ve onu muhbir olması için zorluyor. Kızının iyiliği için bu teklifi kabul etmek zorunda kalan Harlee için zorlu günler başlıyor. Dizide Jennifer Lopez'e Ray Liotta, Drea de Matteo, Warren Kole, Dayo Okeniyi ve Hampton Fluker eşlik ediyor.

Shades of Blue, ekrana gelen üç bölümüyle 11.2 milyon izleyici ortalaması yakalamayı başardı. Durum böyle olunca NBC'den yeni sezon onayı açıklaması da gecikmedi. Yapılan açıklamada da yoğun çalışma temposundan dolayı Jennifer Lopez'e teşekkür edildi. Ünlü şarkıcı bu yıl Shades of Blue'da rol almanın yanı sıra American Idol programında jüri olarak görev yapıyor ve Las Vegas'taki turuna devam ediyor.

NBC kanalı yakın zamanda Shades of Blue'nun yanında Law & Order: SVU ve Chicago Med dizilerine de yeni sezon onayı verdi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER