Once Upon a Time'de Hades yüzünü gösterdi

Once Upon a Time'de Hades yüzünü gösterdi
Beş sezondur ABC kanalında ekrana gelen Once Upon a Time dizisinin yeni bir düşmanı ağırlayacağını aralık ayında duyurmuştuk. Sonunda Hades'ten ilk fotoğraf gün yüzüne çıktı.

Bu yayın döneminde önce Emma'nın karanlığa karşı olan mücadelesini izledik. Sevdiklerini kurtarmak için kendini feda eden kahramanımız benliğini korumak için çaba harcamıştı. Ardından Noel dolayısıyla tatile giren dizi hala ekrana geri dönmedi. Fakat dizinin 100. bölümüne dair ilgi çekici gelişmeler yaşandı. Emma ve arkadaşlarının Hook'u kurtarmak için yer altı dünyasına ineceği ortaya çıktı. Böylece Once Upon a Time dizisinde Hades karakteriyle tanışmış olacağız. Bu karakteri Ally McBeal dizisi ile tanınan Greg Germann canlandıracak. 

Germann, Hades karakterinin çok zorlu ve eğlenceli bir rol olduğunu, yaptığı beklenmedik şeylerden keyif aldığını açıkladı. Öte yandan dizinin yapımcılarından Edward Kitsis da Hades'in oldukça tehlikeli bir karakter olduğuna ancak aynı zamanda şeytani yanının eğlenceliği göründüğüne dikkat çekti.

Sevilen dizi Once Upon a Time, beşinci sezonun kalan bölümleriyle 6 Mart'tan itibaren ekrana dönecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER