Legion dizisinin oyuncu kadrosu netleşiyor

Legion dizisinin oyuncu kadrosu netleşiyor
FX'te ekrana gelecek olan Legion dizisi için oyuncu seçimleri devam ediyor. Dizide göreceğimiz isimler ufak ufak belli olmaya başladı.

X-Men çizgi romanlarından esinlenen dizi Charles Xavier'in oğlu David Haller'ın hayatını anlatıyor. Babasına benzer bir yeteneği olan David'e ufak yaşta şizofreni teşhisi koyuluyor ve tedavi görmeye başlıyor. Ancak zamanla duyduğu bu seslerin gerçek olabileceğini fark ediyor.

Bu yeni dizi projesinde rol alacağı açıklanan ilk isim Rachel Keller olmuştu. Onu Legion'un kadın başrolü olarak izleyeceğiz. The Hollywood Reporter'ın haberine göre dizide rol alacağı duyurulan son isimler Dan Stevens, Aubrey Plaza ve Jean Smart oldu.

Dan Stevens özellikle İngiliz dizisi Downton Abbey ile dikkat çekmişti. Yakın zamanda da Beauty and the Beast filminde rol aldı. Stevens'ı hikayenin ana karakteri David rolünde göreceğiz. Aubrey Plaza da David'in yakın arkadaşı Lenny'yi canlandıracak. Son olarak Jean Smart ise Melanie isminde bir terapiste hayat verecek.

Noah Hawley, Lauren Shuler Donner, Bryan Singer, Simon Kinberg, Jeph Loeb, Jim Chory ve John Cameron gibi isimlerin yapımcı olarak görev yaptığı dizi ilk bölüm aşamasında.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER