American Crime Story: The People v. O.J. Simpson, FX'in rekorunu kırdı

American Crime Story: The People v. O.J. Simpson, FX'in rekorunu kırdı
O.J. Simpson'ın dava sürecini konu eden The People v. O.J. Simpson: American Crime Story dizisi reytinglerde FX kanalınn yüzünü güldürdü.

Nielsen'in çarşamba günü paylaştığı oranlara göre People v. O.J. Simpson, kablolu yayın yapan kanalın izlenme rekorunu kırdı. Dizinin ilk bölümü yayınlandığı sırada 5.11 milyon kişi tarafından izlendi. Daha önce bu rekor 4.83 milyon izleyici ile The Shield'a aitti.

Ryan Murphy tarafından yaratılan antoloji dizisi American Crime Story, her sezonunda farklı bir suçu ele alacak. People v. O.J. Simpson isimli ilk sezonda Cuba Gooding Jr., John Travolta, David Schwimmer ve Sarah Paulson gibi ünlü isimler rol alıyor. Dizi Amerikan futboluna 70’lerde damgasını vuran ünlü sporcu O.J. Simpson’un eski eşi Nicole Brown Simpson’ı öldürmekle suçlandığı davayı konu ediyor.

FX'in açıklayacağı sonradan izleme oranlarıyla birlikte American Crime Story'nin izlenme oranının daha da yükselmesi bekleniyor. The People V. O. J. Simpson, Amerika yayını ile aynı anda 08.15’te, tekrarı ise 20.45’te FoxCrime ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER