The Flash ve Supergirl bir araya geliyor!

The Flash ve Supergirl bir araya geliyor!
Uzunca zamandır yolunu gözlediğimiz The Flash ve Supergirl ortak bölümünün sonunda gerçekleşeceği açıklandı.

Supergirl projesi ilk gündeme geldiği günlerde onun da The CW kanalındaki DC çizgi romanı uyarlamalarıyla aynı evreni paylaşması planlanıyordu. Ancak The CW'nun projesi es geçmesi ve diziyi CBS'nin almasıyla işler değişmişti. Arrow, The Flash ve Legends of Tomorrow'un yaratıcı ekibi aynı zamanda Supergirl'de de çalışıyor. Bu sebeple tüm bu dizilerin bir şekilde bir araya geleceğine dair umut bitmemişti. CBS her ne kadar bu ortak bölümlere karşı bir tavır sergilese de kanal sonunda fikrini değiştirdi. Flash'ın Supergirl'de görünmesine yeşil ışık yakıldı.

Beklenen açıklama dizilerin yapımlığını üstlenen Greg Berlanti ve Andrew Kreisberg'den geldi. Supergirl'de çalışmaya başladıklarından beri bunun hayalini kurduklarını, Grant Gustin'e kendilerine zaman ayırdığı için minnettar olduklarını dile getirdiler. Paylaşılan ilk bilgilere göre FlashSupergirl'de göreceğimiz bölümün adı Worlds Finest olacak. Andrew Kreisberg ve Michael Grassi‘nin kaleme aldığı senaryoyu dizinin birinci sezon on sekizinci bölümünde göreceğiz. 

Şimdilik bu ortak bölümün televizyondaki DC evreni için tam olarak ne ifade ettiğini söylemek biraz zor. Flash'ın Supergirl'e gitmesinin ardından Kara'yı diğer dizilerde görebilecek miyiz, şimdilik bilinmiyor. Tüm bu kararların Worlds Finest bölümünün reytinglerine ve hayranlardan alacağı tepkilere bağlı olacağı düşünülüyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER