You, Me and the Apocalypse, Dizimax Comedy'de başlıyor

You, Me and the Apocalypse, Dizimax Comedy'de başlıyor
Dizimax Comedy HD'de 7 Şubat'tan itibaren yepyeni bir dizi izleyicilerle buluşuyor. Dünyanın sonunun geldiğini anlatan bir haberle başlayan You, Me and the Apocalypse'de komedi ve dram bir arada yaşanıyor.

Hatırlarsanız geçtiğimiz yıllarda Maya takvimine göre kıyamet kopacak ve Şirince ile Fransa'nın Bugarach köyüne bir şey olmayacaktı. Buna inanan kişiler de tası tarağı toplayıp köylere akın etmişti. Bu ay başlayacak olan You, Me and the Apocalypse'de de buna benzer bir konu anlatılıyor. Ancak bizim yaşadığımızla arasındaki en önemli fark bir kuyrukluyıldız nedeniyle 34 gün sonra tüm insanlığın yok olacağı! Hiçbir kaçış yolu ya da çözüm olmaması ise işleri epeyce zor bir hale getiriyor. İşte bu andan sonra her şey birbirine giriyor. Kendini dine adayıp sürekli dua edenler, hapishaneden kaçanlar, mağazaları talan edenler, işi gücü bırakıp ailesinin yanına dönenler ve daha neler neler... Geri sayımın başlamasının ardından yaşananlar ise hiç alakası olmayan bir grup insanın bir araya gelmesine neden oluyor.

Ian Hollands imzası taşıyan dizide Rob Lowe, Jenna Fischer, Megan Mullally ve Matthew Baynton gibi isimler yer alıyor.

You, Me and the Apocalypse dizisi 7 Şubat gününden itibaren pazar günleri saat 17.30'da Dizimax Comedy ekranlarında olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER