You, Me and the Apocalypse dizisi 28 Ocak'ta başlıyor

You, Me and the Apocalypse dizisi 28 Ocak'ta başlıyor
NBC'nin yeni dizisi You, Me and the Apocalypse 28 Ocak Perşembe akşamı ekrana gelmeye başlayacak.

Iain Hollands'ın yarattığı dizi bir kuyruklu yıldızın Dünya'ya çarpacağının belli olmasıyla başlıyor. Bu çarpışmayla birlikte insanlığın soyunun tükenmesi bekleniyor. Bu beklenmedik gelişme banka yöneticisi Jamie Winton, oğlunun suçunu üstlenip hapse giren Rhonda MacNeil ve Vatikan'dan papaz Jude bir araya geliyor. 

Mathew Baynton'ın canlandırdığı Jamie, Slough'da yaşıyor. Kendisini neyin beklediğini bildiği bir geleceği tercih ediyor. Yaşamını ev arkadaşı Dave ve onu evlat edinen Paula ile birlikte sürdürüyor. Kuyruklu yıldız Dünya'ya çarpmadan önce yedi yıl önce kaybolan karısını ve biyolojik annesini bulmak üzere yemin ediyor.

Jenna Fischer'ın hayat verdiği Rhonda, New Mexico'da hapis yatıyor. Oğlu Spike, NSA'yı hackleyerek başını belaya sokunca, onun suçunu üstleniyor. Rhonda burada Leanne ile tanışıyor.

Vatikan'da görev yapan papaz Jude (Rob Lowe) ve rahibe Celine (Gaia Scodellaro) potansiyel Deccal'ı bulmak için çabalıyor. Yaşananlar bir şekilde bu insanları bir araya getiriyor.

Dizide Mathew Baynton, Rob Lowe ve Jenna Fischer'ın yanı sıra Joel Fry, Pauline Quirke, Gaia Scodellaro, Kyle Soller, Paterson Joseph, Megan Mullally, Diana Rigg ve Fabian McCallum gibi isimler rol alıyor.

Senaryosunu Iain Hollands, Sarah Dollard ve Mickey Down'un yazdığı kara mizah türündeki You, Me and the Apocalypse, 28 Ocak Perşembe günü ekrana gelmeye başlayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER