Isabella Rossellini, Hulu dizisi Shut Eye ile televizyona dönüyor

Isabella Rossellini, Hulu dizisi Shut Eye ile televizyona dönüyor
Blue Velvet, Enemy, Death Becomes Her ve Fearless gibi filmlerle aklımızda yer eden Isabella Rossellini yeni bir televizyon projesiyle karşımıza çıkacak.

Tecrübeli oyuncu Hulu'nun yeni projesi Shut Eye'ın oyuncu kadrosuna dahil oldu. Bu yeni dizinin başrollerini Jeffrey Donovan ve KaDee Strickland canlandıracak. ara mizah türündeki bu dizi Los Angeles'ın yer altı dünyasını konu ediyor. Donovan, medyum ve dolandırıcı Charlie Haverford'a hayat verecek. Kafasından vurulmasının ardından inandığı her şey değişecek. KaDee Strickland onun eşi Linda olarak karşımıza çıkacak. Ev hanımı olan Linda, bir yandan fal bakarak para kazanmaya çalışacak.

Isabella Rossellini de karşımıza Rita rolüyle çıkacak. Rita, Romani klanının başındaki isim olacak. Güzelliği ve kötülüğüyle dikkat çeken bu kadın, insanlara kusurlarının bedelini ödetmekten büyük zevk alacak. Rossellini daha önce The Tracey Ullman Show, Ivory Hunters, Chicago Hope, Napoléon, Alias, 30 Rock, The Blacklist gibi dizilerle televizyonda da yer almıştı. Shut Eye ile tekrar televizyona dönmüş olacak.

Baş yazarlığını Les Bohem'in üstleneceği diziye dair gelişmeleri bildirmeye devam edeceğiz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER