Catch Me If You Can, Moviemax Oscars'ta izleyicilerle buluşuyor

Catch Me If You Can, Moviemax Oscars'ta izleyicilerle buluşuyor
Başrollerini Leonardo DiCaprio ve Tom Hanks'in paylaştığı Catch Me If You Can, Digiturk'un Oscar maratonu kapsamında Moviemax Oscars kanalında olacak.

2002 yılında vizyona giren film Frank Abagnale Jr'ın gerçek hayat hikayesine dayanıyor. Yönetmenliğini Steven Spielberg'in üstlendiği bu başarılı yapımın senaryosunu Jeff Nathanson kaleme aldı. Catch Me If You Can'de DiCaprio ve Hanks dışında Christopher Walken, Nathalie Baye, Amy Adams, Martin Sheen, James Brolin ve Nancy Lenehan gibi isimler rol alıyor.

Frank Abagnale, Jr., 18. yaş gününden önce büyük bir havayolu şirketini dolandırmayı başarıyor. Onun sahtekarlık konusundaki bu büyük başarısı kendisine büyük bir ün kazandırıyor. 17 yaşında Amerika'nın en başarılı banka hırsızı olan bu adamın peşine FBI'dan Carl Hanratty düşüyor. Carl'ın birinci amacı bu büyük dolandırıcıyı adalete teslim etmek. Ancak Frank her zaman ondan bir adım önde olmayı başarıyor.

Bu başarılı film 2003 yılında En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ve En İyi Film Müziği dallarında Oscar adaylığı elde etmeyi başardı ancak ödüllerden hiçbirini kazanamadı. Catch Me If You Can, 3 Şubat'tan itibaren Moviemax Oscars kanalında olacak. Filmin gösterim tarihleri şöyle:

3 Şubat 2016 Çarşamba - 20:00
4 Şubat 2016 Perşembe - 03:00
14 Şubat 2016 Pazar - 17:40


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER