Kara Sevda'da bomba etkisi yaratacak gelişmeler oluyor!

Kara Sevda'da bomba etkisi yaratacak gelişmeler oluyor!
KEMAL BU KEZ KARDEŞLERİYLE SINANIYOR!
 
Burak Özçivit, Neslihan Atagül ve Kaan Urgancıoğlu'nun rol aldığı, Ay Yapım imzalı Kara Sevda'da taşlar yerinden oynuyor. Kemal'e karşı büyük bir nefret besleyen Emir, Soydere ailesinin hayatlarıyla büyük bir kumar oynayacak.
 
Dizinin yeni bölümünde Kemal'in kardeşleri Tarık ve Zeynep'in hayatlarıyla oynayan Emir'in zeki planının sonuçları adeta bomba etkisi yaratacak.
 
Zeynep, Ozan'ın evlilik teklifini kabul ediyor

Emir'den intikam almaya yemin eden Zeynep yeni bölümde Ozan'ın evlilik teklifini kabul edecek. Ailesinden hep çocuk muamelesi gören Ozan hayatındaki ilk cesur adımı atarak ailesinin istememesine rağmen Zeynep'e evlilik teklifinde bulunacak.
 
Ozan'a evet diyen Zeynep yıllardır kurduğu zenginlik hayaline ulaşarak konağa yerleşecek mi? Ozan ve Zeynep'in sürpriz evliliğine Emir’in tepkisi ne olacak? Emir’in kendi planları için yanında tuttuğu Tarık, Kemal’e rağmen  karanlık tarafa geçecek mi? gibi sorular dizinin yayınlanacak yeni bölümünde cevap bulacak.
 
Hilal Saral'ın yönetmenliğini, Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün'ün senaristliğini üstlendiği Kara Sevda çok konuşulacak yeni bölümüyle 3 Şubat Çarşamba günü saat 20:00'da Star TV'de ekrana gelecek.

İşte bu akşam yayınlanacak olan bölümün fragmanı


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER