Shameless, 5. sezonuyla Dizimax Drama'da başlıyor

Shameless, 5. sezonuyla Dizimax Drama'da başlıyor
Shameless'ın çılgın ailesi yeni maceralarıyla karşınızda! Dizinin beşinci sezonu 4 Şubat'tan itibaren ekrana gelmeye başlayacak.

Chicago'nun kenar mahallelerinden birinde yaşayan Gallagher ailesi, hayatla mücadelelerine devam ediyor. Çocuklarıyla baş başa kalan Frank Gallagher, hiçbir işe tutunamayan alkol bağımlısı bir adam olarak "aile babası" olma işinde pek de başarılı değil. Frank'in içkiye haddinden fazla düşkünlüğü beşinci sezonda karaciğer nakli olmasına yol açtı. Yeni sezonda bu uslanmaz adamın hasta yatağında evlendiği Sheila ile yaşadığı evde ne tür icatlar çıkaracağını birlikte izleyeceğiz.

Dizinin yeni sezonunda evin büyük kızı Fiona hapisten çıkmasının ardından yeni bir işe başlayıp beladan uzak durmaya çalışıyor. Bu sırada Jimmy'nin tekrar ortaya çıkması, genç kıza zor anlar yaşatacak. Lip okulun tatile girmesiyle mahallede kendine bir uğraş arıyor. Dördüncü sezon finalinde annesi gibi bipolar bozukluk yaşadığının belirtilerini gösteren Ian ise tedavi olmayı reddediyor. Fakat yaşadığı duygusal dalgalanma yıkıcı etkilere yol açıyot.

Shameless'ın macera dolu beşinci sezonu 4 Şubat'tan itibaren hafta içi her gün saat 23.00'te izleyicilerle buluşuyor.

Kaynak: Digiturk e-dergi


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER