Barack Obama, Running Wild With Bear Grylls programı ile TLC'de!

Barack Obama, Running Wild With Bear Grylls programı ile TLC'de!
Running Wild With Bear Grylls'in Amerika Birleşik Devletleri başkanı Obama'nın yer aldığı özel bölümü Discovery Networks International'da yayınlanacak. 

Discovery Networks International, Electus International ve Bear Grylls’ten Running Wild With Bear Grylls programının ABD Başkanı Barack Obama’nın yer aldığı özel bölümünü satın aldığını açıkladı. Bu özel bölümde Başkan Obama, Bear Grylls ile vahşi Alaska topraklarında trekking yaparak iklim değişikliğinin bölgedeki etkilerini gözlemliyor. Özel bölüm 3 Şubat Çarşamba günü 20:30’da TLC ekranlarında yayınlanacak.

Şu an ikinci sezonu yayınlanan Running Wild With Bear Grylls hayatta kalma uzmanı Bear Grylls; Kate Winslet, Ben Stiller, Channing Tatum, Zac Efron, Drew Bress, Kate Hudson, Michelle Rodriguez ve Ed Halms gibi Hollywood yıldızlarını hayatta kalma becerileri ile zihinsel ve fiziksel sınırlarının zorlandığı teke tek bir maceraya sürüklüyor. Catskill Dağları’nda hava dalışı yapmaktan Utah kayalıklarından iple aşağıya inmeye ve İskoçya'nın şiddetli fırtınalarına göğüs germeye kadar gerek Grylls, gerekse yanındaki ünlü bu serüvenden başarıyla çıkmak için zihinlerinin ve bedenlerinin tüm kapasitesini ortaya koymak zorundalar. 

Running Wild With Bear Grylls'in ABD Başkanı Barack Obama’yı ağırladığı özel bölüm 3 Şubat Çarşamba günü 20:30’da TLC'de izleyicilerle buluşacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER