Somos Familia, Eva kanalına satıldı

Somos Familia, Eva kanalına satıldı
Cisneros Media Distribution, Telefe'nin Somos Familia [We Are Family] pembe dizisinin yayın haklarını AMC Networks International'e sattı. Bu dizi AMC Networks kanallarından Eva'da ekrana gelecek.

Telefe, MIPCOM 2015'te Cisneros Media Distribution ile özel bir temsil anlaşmasına imza atmıştı. Bu anlaşma doğrultusunda da Somos Familia dizisinin Eva'ya satışı sağlandı. Daniel Otaola, Telefe adına yaptığı açıklamada Cisneros Media Distribution ile anlaşmalarının bu kadar hızlı merve vermesinden memnun olduklarını, Afrika'nın kendileri için önemli bir bölge olduğunu ve birlikte daha birçok işe imza atacaklarına inandıklarını dile getirdi.

AMC Networks International–UK'ten yapılan açıklamada da Cisneros Media Distribution sayesinde oldukça popüler bir yapımı izleyicileriyle buluşturacakları için memnun oldukları söyledi. 

Somos Familia'nın yanı sıra  Amor Secreto [Secret Love], La Mujer Perfecta [The Perfect Woman] ve Voltea [Fallen Over Love] gibi yapımlar Telefe'nin Eva ile anlaşması kapsamında yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER