Fırat Altunmeşe, Hesapta Aşk filmiyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor!

Fırat Altunmeşe, Hesapta Aşk filmiyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor!
2 yakın kız arkadaş, 1 ergen erkek kardeş, 2 yakışıklı çocuk ve Ankara'dan başlayan, Datça'ya uğrayıp İstanbul'a uzanan macera dolu bir gençlik hikayesi! Senenin en iddialı gençlil filmlerinden Hesapta Aşk, Sevgililer Günü’nden hemen önce vizyona giriyor.

Sosyal medyada tanıştığı sevgilisini görmek için İstanbul'a kaçmayı planlayan Ezgi'nin yakın arkadaşı Didem ile yaptığı plana, anne zoruyla kardeşi Musti'yi dahil etmek zorunda kalmasıyla karışan tatil planları, Istanbul uçağında tanıştıkları Numan (Fırat Altunmeşe) ile renkleniyor.

Ünlü türkücü İzzet Altınmeşe’nin oğlu, Fırat Altunmeşe, televizyonda rol aldığı birçok diziyle genç kızların sevgilisi haline gelmişti. Kaçak Gelinler dizisiyle ünlenen ardından Maral dizisiyle hayran kitlesini genişleten Altunmeşe, 2016’ ya yeni filmi Hesapta Aşk ile merhaba diyor.

Yeni sezonda yeni dizisiyle ekranlara dönen Fırat Altunmeşe, Hesapta Aşk filminde bıçkın delikanlı rolüyle hem eğlendiriyor hem de Didem (Derya Şensoy) ’in gönlünü çalıyor.

Yönetmen: Gönenç Uyanık
Yapımcılar: Ender Sevim – Müge Kolat – Birol Akbaba
Yapımcı Firmalar: DEPOfilm – İmaj
Senaryo: Zafer Külünk
Görüntü Yönetmeni: Michel Dierickx
Genel Koordinatör: Nesra Gürbüz
Sanat Yönetmeni: Erhan Usta
Kurgu: Erhan Acar
Kostüm Tasarım: Ayşe Uyanık, Aslı Akal

Oyuncular: Meriç Aral, Derya Şensoy, Burak Tozkoparan, Fırat Altunmeşe, Kutay Kalabalık, Özlem Çakar, Bennu Gerede, Burhan Öcal, Caner Özyurtlu, Yasin Çam, Mustafa Kalabalık 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER