Gilmore Girls'ün dönüşü kesinleşti

Gilmore Girls'ün dönüşü kesinleşti
Amerikan televizyonunun sevilen eski dizileri ekrana döndürme furyası devam ediyor. Gilmore Girls'ün de Netflix aracılığıyla döneceğini geçtiğimiz aylarda duyurmuştuk. Bu sevindirici gelişme uzunca bir zamandır kesinlik kazanmamıştı. Sonunda Netflix'ten beklenen açıklama geldi.

Kurgusal bir kasaba olan Stars Hollow'da geçen dizide Lorelai ve Rory Gilmore'nin hikayesi anlatılıyordu. Amy Sherman-Palladino'nun yarattığı dizi komedi ve dramayı bir araya getiriş şekliyle dikkat çekiyordu. Şimdi bu güzel yapımın yeni bölümleri Lauren Graham, Alexis Bledel, Scott Patterson, Kelly Bishop, Sean Gunn ve Keiko Agena gibi isimlerle birlikte geri dönecek. Daha sonra Mike & Molly dizisinde rol alan, sinema kariyerinde büyük ilerleme kaydeden Melissa McCarthy'nin bu kadroda yer almayacağı düşünülüyor. Netflix ve Warner Bros. Television'un ortak duyurusuna göre Amy Sherman-Palladino ve Daniel Palladino bu yeni projeye dahil olacak. Böylece başlattıları hikayeyi sonlandırma şansları olacak.

Daha önceden dizinin 90 dakikalık dört film şeklinde izleyicilerle buluşacağı söylenmişti. Yapılan son açıklamalarda bölüm sayısına dair bir bilgi yer almıyor. Şimdilik çekimlerin ne zaman başlayacağı ya da dizinin ne zaman ekrana geleceği de belli değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER