Yeni dizi American Crime Story FoxCrime’da başlıyor

Yeni dizi American Crime Story FoxCrime’da başlıyor
American Horror Story’nin yaratıcılarından Ryan Murphy’nin yeni yapımı American Crime Story: The People V. O. J. Simpson, Amerika yayını ile aynı anda FoxCrime’da ekrana geliyor.

Cuba Gooding Jr., John Travolta, David Schwimmer ve Sarah Paulson gibi ünlü Hollywood yıldızlarının oyuncu kadrosunda yer aldığı, tüm dünyanın canlı olarak takip ettiği meşhur O.J. Simpson davasının canlandırıldığı dizi American Crime Story: The People V. O. J. Simpson, Amerika yayınıyla aynı anda FoxCrime ekranlarında olacak. Amerikan Horror Story, Glee, Scream Queens gibi dizilerin yapımcılığı üstlenen Ryan Murphy’nin yepyeni dizisi American Crime Story: The People V. O. J. Simpson, 3 Şubat Çarşamba 08.15’te, tekrarı ise aynı gün 20.45’te izleyicilerle buluşuyor.

Dünyada yaşanan tarihi cinayet davalarının konu olarak işleneceği American Crime Story’nin ilk sezonu Amerikan futboluna 70’lerde damgasını vuran ünlü sporcu O.J. Simpson’un eski karısı Nicole Brown Simpson’ı öldürmekle suçlandığı davayı konu alıyor. The People V. O. J. Simpson isimli ilk sezonunda, davanın kaotik atmosferi, gerçek görüntülerle her iki tarafın da bakış açısıyla izleyicilere sunuluyor. Tarihte halk tarafından canlı olarak izlenen ilk dava olarak kabul edilen bu duruşmalar serisi aynı zamanda reality show’ların da başlangıcı sayılıyor. Los Angeles’ın en gözde ve sakin semtlerinden biri olan Brentwood’da bir gün sabaha karşı ölü bir kadının bedenini gören mahalle sakininin polisi aramasıyla başlayan ve zaman geçtikçe tüm dünyanın en çok takip ettiği olay haline gelen davayı en ince detayına kadar konu alan dizide izleyiciler bütün karakterlerin kendi gözlerinden yaşananlara tanık oluyor. Günümüze kadar uzanan medyatik değeri, yüzyılın en çok takip edilen davası olması ve karar anının şaşırtıcı sonucu baştan sona dizide izleyicilerin karşısına çıkıyor.

American Crime Story: The People V. O. J. Simpson, Amerika yayını ile aynı anda 08.15’te, tekrarı ise 20.45’te FoxCrime ekranlarında.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER