Community 6. sezonun ardından bitti mi?

Community 6. sezonun ardından bitti mi?
Sevilen komedi dizilerinden Community'nin geleceğine dair belirsizlik devam ediyor. Dizinin altı sezonun ardından son bulacağı neredeyse kesin gibi görünüyor. Yine de ufak detaylar hikayenin devam edebileceğine işaret ediyor.

Dan Harmon'ın yarattığı dizi 2009 yılında NBC'de ekrana gelmeye başlamıştı. NBC'nin diziyi iptal etmesinin ardından altıncı sezon Yahoo Screen'de yayımlandı. Bu başarılı komedi dizisi "altı sezon ve bir film" sloganıyla yola çıkmıştı. Altı sezonun tamamlanmasıyla gözler film konusundaki gelişmelere çevrildi ancak bu konuda herhangi bir adım atılmadı. Bu sebeple dizinin son bulup bulmadığı da gizemini korumaya devam ediyor. Son olarak Sony Pictures Home Entertainment dizinin altıncı sezonunun DVD kapağını paylaştı. "Altıncı sezonun tamamı" cümlesinde altının üzeri çizilip "Son?" düzenlemesi yapılması yine kafaları karıştırdı. 

Dizi Yahoo Screen'in kapatılmasıyla dizi yuvasız kaldı. Ancak dizinin yaratıcısı Dan Harmon'ın "Biraz daha bekleyin. Oyuncuların şahane kariyerlerini keşfetmelerine izin verin. Sonrasında bir araya gelip şahane bir film çıkartacağız." sözleri hayranlara umut vermeye devam ediyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER