Fuller House dizisinden kamera arkası görüntüleri geldi

Fuller House dizisinden kamera arkası görüntüleri geldi
Hepimizin Bizim Ev ismiyle tanıdığı Full House dizisinin televizyona döneceği uzunca bir zamandır belliydi. Yeni adı Fuller House olan dizi Netflix üzerinden izleyicilerle buluşacak. Dizinin yeni bölümleriyle ekrana gelmesine kısa bir zaman kala kamera arkasından görüntüler geldi.

Netflix'in paylaştığı bu kamera arkası videosunda diziye geri dönen oyuncuları bir arada görüyoruz. Çekimlerden ufak sahnelerin de bulunduğu videoda oyuncularla kısa röportajlar da yer alıyor. Başrol oyuncularından Candace Cameron Bure dizinin orijinal aile havasını korumaya devam ettiğini açıklıyor. Jodie Sweetin de orijinal dizide üç erkek birlikte çocuklarını büyütmeye çalışırken şimdi üç kadının çocuklarını büyütmek için çabaladığını anlatıyor. Uzun zaman sonra bir araya gelen ekip sanki hiç ayrılmamış gibi hissettiklerini dile getiriyor. Bunun yanında Fuller House çekimlerine giden hayranları da görüyoruz.

Fuller House yeni bölümleriyle 26 Şubat'ta Netflix'te yayımlanacak. Paylaşılan kamera arkasını videosunu da hemen aşağıda bulabilirsiniz.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER