Ninja Kaplumbağalar, yeni bölümleriyle şubat ayında dönüyor!

Ninja Kaplumbağalar, yeni bölümleriyle şubat ayında dönüyor!
Ninja Kaplumbağalar’ın yeni bölümleri 1 Şubat Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 16:10’da Nickelodeon ekranlarında olacak.

Selam çocuklar! En sevdiğiniz atıştırmalıklarınızı hazırladınız mı? Çünkü pizza tutkunu kahramanlarımız serinin dördüncü sezonuyla ekranlarınızı ele geçirmeye hazırlanıyorlar. Raph, Mikey, Donnie ve Leo yeni bölümlerde de düşmanlarına karşı savaş vermeye devam ediyor. Kaplumbağalarımız New York’un refahını bozmak için uğraşan düşmanlarına karşı her an alarmdalar. Tabii bu sırada kendilerini ve kullandıkları aletleri geliştirmekten de vazgeçmiyorlar.

1 Şubat Pazartesi günü başlayacak yeni bölümlerde, kahramanlarımız kendilerini uzayda bir uzay gemisinin içinde buluyorlar. Hem de Fugitoid adlı bir robot ile… Galakside daha önce karşılaşmadıkları düşmanlar ve çirkin uzaylı yaratıklar ile savaşmak zorunda kalan kahramanlarımız aynı zamanda farklı bir teknoloji ile savaşırken hem kendilerini hem de dünyayı karşılaştıkları tehditlerden korumak zorunda kalıyor.

Genç Ninja Kaplumbağalarla birlikte bu heyecanı yaşamaya hazır mısınız? Eğer cevabınız “evet” ise, pazartesi gününden cuma gününe kadar her gün 16:10’da yayınlanacak yeni bölümlerini kaçırmayın! Sırasıyla 6 Şubat Cumartesi ve 7 Şubat Pazar günü 09:20 ve 15:20’de kaplumbağaların maratonları yalnızca Nickelodeon’da!


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER