The Girlfriend Experience dizisinden ilk tanıtım paylaşıldı

The Girlfriend Experience dizisinden ilk tanıtım paylaşıldı
Starz'ın ilgi çeken mini dizisi The Girlfriend Experience için ilk tanıtım izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Aynı isimdeki 2009 yapımı filmden televizyona uyarlanan The Girlfriend Experience, Steven Soderbergh'in elinden çıkıyor. Dizide Mad Max: Fury Road, Magic Mike gibi filmlerle akılda yer eden Riley Keough başrolde yer alıyor. Ona Mary Lynn Rajskub, Paul Sparks, Kate Lyn Sheil gibi isimler eşlik ediyor.

Bu yeni dizi Christine Reade ismindeki bir hukuk öğrencisinin sıradışı macerasını anlatıyor. Kirkland & Allen firmasında stajyer avukat olan Christine'in kız arkadaşlarından biri onu farklı bir dünyaya sokuyor. "Kız arkadaş deneyimi" olarak adlandırılan bu işte kadınlar erkeklere bir sevgili deneyimi yaşatıyor. Kaliteli bir yaşam ve yüksek ücretle birlikte, duygusal ve cinsel bir ilişki kurmayı kabul etmiş oluyorlar. Bu işin içine adım atan Christine, bir anda kendisini hukuk kariyeri ve kız arkadaşı deneyiminin arasında buluyor. Dahil olduğu bu yeni dünya giderek daha fazla ilgisini çekmeye başlıyor.

13 bölümden oluşan The Girlfriend Experience, 10 Nisan'dan itibaren Starz ekranlarında olacak. Paylaşılan tanıtımı aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER