Room filminin yıldızı Last Man on Earth'e konuk olacak

Room filminin yıldızı Last Man on Earth'e konuk olacak
Bu yılın başarılı filmlerinden Room, son zamanlarda hem kazandığı adaylıklarla hem de ödüllerle adından bolca söz ettiriyor. Room'un başarısının yanı sıra, filmin ufak yıldızı Jacob Tremblay da son zamanlarda sıkça gündeme geldi. Şimdi bu genç oyuncuyu televizyonda da göreceğiz.

Daha dokuz yaşındaki Jacob Tremblay, geçtiğimiz hafta Critics Choice Award'da En İyi Genç Oyuncu Ödülü'nü kucakladı. Bunun yanında Screen Actors Guild Award'a En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu kategorisinde aday gösterildi. Yakın zamanda The Book of Henry, Shut In ve Burn Your Maps filmlerinde izleyeceğimiz minik yıldız, Last Man on Earth'e de uğrayacak.

Will Forte'nin yarattığı bu komedi dizisi Amerika'da Fox kanalında ekrana geliyor. Dünya'da kalan son bir grup insanın yaşadığı absürt olayları konu ediyor. Jacob Tremblay, burada Phil/Tandy karakterinin gençliğine hayat verecek. Onu nasıl bir hikaye akışı içinde göreceğimiz özellikle gizli tutuluyor.

Şimdilik genç yıldız Tremblay'ın Last Man on Earth'ün hangi bölümde yer alacağı bilinmiyor. Gelişmeler açıklandıkça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER