Sherlock'un 4. sezonunu ne zaman izleyeceğiz?

Sherlock'un 4. sezonunu ne zaman izleyeceğiz?
BBC'nin başarılı işlerinden Sherlock, dördüncü sezonun ne zaman ekrana geleceği sorusuyla akılları meşgul etmeye devam ediyor.

Hayranlarının çok iyi bildiği gibi, dizi sezonları arasındaki uzun bekleme zamanıyla oldukça meşhur oldu. Sherlock'un üçüncü sezonunu Ocak 2014'te izlemiştik. Ardından bu ayın başında dizinin özel bölümü ekrana geldi. The Abominable Bride isimli bölümün izleyicilerle buluşmasıyla, dördüncü sezona dair merak da perçinlendi. Sonunda dizinin gelecek bölümlerine dair yeni bilgiler gelmeye başladı. 

Sherlock'un Amerika'daki yayıncısı olan PBS kanalı geçtiğimiz günlerde Television Critics Association (Televizyon Eleştirmenleri Derneği) kış basın turuna katıldı. Kanalın başındaki isim olan Paula Kerger, sözleriyle dördüncü sezonun gelecek yıl bu zamanlarda ekrana geleceğine işaret etti. Kerger durumu "Zaten Sherlock'un gelecek sezonunu çoktan açıklamış bulunuyoruz. Bu bölümler neredeyse bir yıl sonra yayımlanacak. Sizin de bildiğiniz gibi Sherlock, neredeyse bir film gibi çekiliyor. Bizler de yeni bölümlerin bir yıla izleyiciyle buluşacağını umuyoruz." sözleriyle açıkladı.

Şimdiye kadar Sherlock'un yeni sezonları ocak ayı civarında ekrana geldi. Bu sebeple dördüncü sezonun da gelecek yıl bu zamanlarda yayımlanması oldukça makul görünüyor. Merakla beklenen bu bölümlerin çekimlerine bahar aylarında başlanması bekleniyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER